Piirihallitus 2018

Puheenjohtaja:  Reima Karetie (Liperi)
0400 199 004, reima.karetie@gmail.com

Varapuheenjohtaja, nettivastaava:  Anneli Airola 
(Joensuu), 050 404 3117, anneli.airola@hotmail.com

Sihteeri-tiedottaja: Riitta Flinkman (Joensuu)
040 058 7972 riitta.flinkman@gmail.com

Pertti Vainionpää (Joensuu)
 045 855 3155, pertti.vainionpaa@gmail.com

Pirjo Kuosmanen-Kuivalainen (Eno)
pirjo@villakoivuranta.fi, 0400 909 344
Tapani Lintinen (Kitee)
040 482 6966, urho.lintinen@pp.inet.fi
 Matti Hokkanen (Lieksa)
050 583 8097, matti.hokkanen41@gmail.com

Pekka Tuhkanen (Liperi)
0400 188 819, kati.tuhkanen@suomi24.fi

Anna-Maija Luukas (Tohmajärvi)
040 829 0687, anna-maija.luukas@pp.inet.fi

 

Läsnäolo- ja puheoikeutettuna
piirin kevät- ja syyskokouksissa
 

Piirin kunniapuheenjohtaja Aulis Laine (Joensuu) 
050 555 8987, aulis.laine@kolumbus.fi

 

Hallituksen ulkopuoliset virkailijat
 

Matkavastaava Heikki Pelkonen,

050 466 5780, heikkij.pelkonen@inet.fi

Taloudenhoitaja Irma Levälä

040 531 6992, irma.levala@gmail.com

 

Työvaliokunta

Puheenjohtaja, varapuheenjohtaja, taloudenhoitaja ja sihteeri

Vas. Pertti, Marjatta, Anna-Maija, Irma ja Tapani
Senioripiirin vuoden 2018 hallitus lähes täysilukuisena. Vasemmalta Riitta Flinkman, Irma Levälä, Pekka Tuhkanen, Anneli Airola, Pertti Vainionpää, Reima Karetie, Matti Hokkanen, Tapani Lintinen ja Anna-Maija Luukas.